Повернутися до звичайного режиму

Переможці конкурсу Української бібліотечної асоціації «Бібліотека – громада: відкритий простір» за підтримки Фонду «Монсанто»

Українська бібліотечна асоціація - це незалежна всеукраїнська громадська організація, що об'єднує на добровільних засадах осіб (громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства), які професійно пов'язані з бібліотечною справою, бібліографічною й інформаційною діяльністю, та зацікавлених осіб у їх розвитку на основі єдності інтересів для спільної реалізації своїх прав і свобод.Місією Української бібліотечної асоціації є всебічне сприяння розвитку бібліотечної справи і забезпеченню реалізації права користувачів бібліотечних послуг на якісне і своєчасне бібліотечне та інформаційно-бібліографічне обслуговування, а також захист соціальних та інших спільних інтересів членів УБА.

Вересень місяць. Початок золотої осені, час відпусток. Саме в цей час Українська бібліотечна асоціація за підтримки фонду «Монсанто» оголосила конкурс "Бібліотека – громада: відкритий простір". За підтримки сільського голови Гнедко Наталії Віталіївни та керівництва агрофірми "Ерідон", які з розумінням підійшли до конкурсу, і підписали листи, що гарантують, в разі перемоги, підключити Інтернет до бібліотеки і щомісячно проплачувати з бюджету сільської ради кошти за користування мережею. І так проект було надіслано на конкурс.

І ось 24 жовтня 2014 року Всеукраїнська громадська організація «Українська бібліотечна асоціація» (УБА) оголошує переможців конкурсу «Бібліотека – громада: відкритий простір» за фінансової підтримки Фонду «Монсанто».

Переможцем стала бібліотека села Почуйки Попільнянського району. Ми сподіваємося що це не останній наш конкурс, і не остання перемога. Хотілося б щоб у районі всі бібліотеки мали комп’ютерну техніку і доступ до мережі Інтернет. На даний час в 4 бібліотеках району працюють 15 комп'ютерів і сьогодні до них приєднається ще одна бібліотека.

Житомирська область

1.Бібліотека села Зарічани, Житомирський район

2.Бібліотека села Велика Хайча, Овруцький район

3.Бібліотека села Комсомольське, Олевський район

4.Бібліотека села Корощино, Олевський район

5. Бібліотека села Почуйки, Попільнянський район

За проектом «Бібліотека – громада: відкритий простір» ці сільські бібліотеки у листопаді 2014 р. будуть обладнані комп’ютерною та офісною технікою за підтримки Фонду «Монсанто», а користувачі бібліотек отримають безкоштовний доступ до Інтернету за підтримки органів місцевої влади та самоврядування.Також за проектом передбачено поповнення бібліотечних фондів книгами і періодичними виданнями.

У грудні 2014 р. на базі Головного тренінгового центру для бібліотекарів УБА (м. Київ) сільські бібліотекарі пройдуть перший 5-денний тренінг, на якому навчаться або удосконалять свої навички користування комп’ютерною технікою, ефективного використання інформаційних ресурсів та сервісів Інтернету, надання нових послуг фермерам та працівникам сільського господарства.

Щиро вітаємо переможців та всіх, хто сприяв підготовці конкурсних заявок!

Бажаємо сільським громадам суспільної активності та розвитку!

Кiлькiсть переглядiв: 425

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Демонстраційний сайт Попільнянської центральної районної бібліотеки

вул. Б.Хмельницького, 7,
13501, Житомирська область, Попільнянський район,
смт. Попільня

Дата останньої зміни 19 Лютого 2020

Фотогалерея